Mei 2024
Donderdag 23 mei
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 24 mei
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 25 mei
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 27 mei
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 28 mei
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 29 mei
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 30 mei
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 31 mei
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Juni 2024
Zaterdag 1 juni
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 3 juni
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 4 juni
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 5 juni
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 6 juni
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 7 juni
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 8 juni
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 10 juni
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 11 juni
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 12 juni
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 13 juni
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 14 juni
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 15 juni
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 17 juni
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 18 juni
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 19 juni
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 20 juni
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 21 juni
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 22 juni
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 24 juni
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 25 juni
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 26 juni
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 27 juni
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 28 juni
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 29 juni
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Juli 2024
Maandag 1 juli
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 2 juli
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 3 juli
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 4 juli
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 5 juli
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 6 juli
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 8 juli
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 9 juli
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 10 juli
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 11 juli
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 12 juli
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 13 juli
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 15 juli
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 16 juli
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 17 juli
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 18 juli
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 19 juli
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 20 juli
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 22 juli
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 23 juli
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 24 juli
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 25 juli
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 26 juli
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 27 juli
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 29 juli
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 30 juli
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 31 juli
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Augustus 2024
Donderdag 1 augustus
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 2 augustus
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 3 augustus
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 5 augustus
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 6 augustus
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 7 augustus
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 8 augustus
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 9 augustus
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 10 augustus
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 12 augustus
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 13 augustus
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 14 augustus
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 15 augustus
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 16 augustus
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 17 augustus
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 19 augustus
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 20 augustus
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 21 augustus
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 22 augustus
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 23 augustus
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 24 augustus
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 26 augustus
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 27 augustus
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 28 augustus
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 29 augustus
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 30 augustus
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 31 augustus
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

September 2024
Maandag 2 september
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 3 september
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 4 september
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 5 september
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 6 september
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 7 september
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 9 september
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 10 september
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 11 september
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 12 september
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 13 september
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 14 september
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 16 september
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 17 september
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 18 september
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 19 september
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 20 september
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 21 september
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

09:00 – 12:00

Acro ABCDE-lijn TSR zaterdag 3 uur

10:00 – 11:00

Kleuters 3-5 jaar

11:00 – 12:00

Gym meisjes 6-9 jaar zaterdag

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 23 september
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

14:30 – 15:30

Dames Conditie Het Ravijn

15:30 – 16:30

Nijntje beweegt (3 - 5 jaar)

16:00 – 17:00

Springgroep 8 - 12 jaar maandag

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar maandag

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

20:00 – 21:00

Dames Aerobics Kruidenwijk

21:00 – 22:00

Volleybal

Dinsdag 24 september
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 25 september
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

10:00 – 11:00

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 17:30

Gym jongens 8 jaar en ouder

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 26 september
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym

10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar donderdag

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-9 jaar donderdag

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

19:30 – 20:30

Dames Conditie De Twijn

Vrijdag 27 september
08:45 – 09:45

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

10:30 – 11:30

Ouder/kind gym 3

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Springgroep 8-12 jaar vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 17:30

Gym meisjes 8-9 jaar vrijdag

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

16:30 – 17:30

RG groep 1,2,3

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Gym meisjes 10-12 jaar vrijdag Twijn

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 28 september
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 30 september
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

Oktober 2024
Dinsdag 1 oktober
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 2 oktober
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 3 oktober
10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

19:30 – 21:00

Mix turnen 15 jaar e.o. 1,5 uur

Vrijdag 4 oktober
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 5 oktober
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 7 oktober
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

17:30 – 18:30

RG groep 5, 6, 7

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

Dinsdag 8 oktober
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 9 oktober
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 10 oktober
10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

Vrijdag 11 oktober
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

19:00 – 20:30

Gym meisjes 12 t/m 14 1,5 uur

Zaterdag 12 oktober
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 14 oktober
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

Dinsdag 15 oktober
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 16 oktober
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 17 oktober
10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

Vrijdag 18 oktober
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

Zaterdag 19 oktober
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 21 oktober
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:00

Gym meisjes 10-12 jaar maandag Kruidenwijk

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

Dinsdag 22 oktober
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 23 oktober
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 24 oktober
10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

Vrijdag 25 oktober
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

Zaterdag 26 oktober
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 28 oktober
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder

19:00 – 20:30

Modern Jazz Young Adults 16+ 1,5 uur De Brug

Dinsdag 29 oktober
09:00 – 10:00

Dames Conditie di. de Brug

09:30 – 10:30

Aangepast sporten 1 dinsdag

17:00 – 19:30

A-selectie dinsdag 2,5 uur

19:00 – 21:00

Unite Modern Jazz 2 uur dinsdag

20:30 – 22:00

Conditie en Volleybal 1,5 uur

Woensdag 30 oktober
08:30 – 09:30

Callanetics/BBB

09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

15:30 – 16:30

Gym jongens & meisjes mix 4-8 jaar

16:30 – 18:30

B-selectie woensdag 2 uur

16:30 – 19:30

Acro ABC 1 TSR Woensdag 3 uur

Hoofdleiding Manon van Wezep-ter Harmsel (SVH)

16:30 – 18:00

RG selectie jong woensdag 1,5 uur

17:00 – 18:30

Turnplus 1,5 uur meisjes vanaf 7 jaar

17:00 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn 2 TSR 2½ uur

17:30 – 19:30

Jongensselectie woensdag 2 uur

17:30 – 18:30

Juniordance 8-10 jaar woensdag Bachlaan

19:30 – 21:00

Springgroep 12 jaar e.o. 1,5 uur woe.

19:30 – 20:30

Dames Aerobics Bachlaan

19:30 – 21:00

Modern Jazz Adults 1,5 uur Voordam

Donderdag 31 oktober
10:00 – 11:00

Aangepast sporten 2 donderdag

16:30 – 17:30

Acro Recreatie donderdag Voordam

17:00 – 19:30

A-selectie donderdag 2,5 uur

18:15 – 19:15

Kidsdance 6-8 jaar Brug

November 2024
Vrijdag 1 november
09:00 – 10:00

Ouder/kind gym 1 Vol

09:45 – 10:45

Ouder/kind gym 2

15:30 – 16:30

Gym meisjes 6-7 jaar Twijn vrijdag

16:00 – 17:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 18:30

Acro D/E-lijn Voordam donderdag 2 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar Vrijdag Kruidenwijk

17:00 – 18:00

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 13-16 jaar

17:30 – 18:30

Juniordance 10-12 jaar vrijdag

17:30 – 18:30

RG groep 4,5

18:00 – 19:00

Gym meisjes 8-12 jaar vrijdag Kruidenwijk

18:00 – 19:00

Parkour/Conditie mix dames/heren vanaf 17 jaar

18:00 – 21:00

Jongensselectie vrijdag 3 uur

18:30 – 19:30

RG Groep 6, 7

Zaterdag 2 november
08:30 – 11:00

A-selectie zaterdag 2,5 uur

11:00 – 13:00

Voorselectie zaterdag 2 uur

12:30 – 15:30

B-Selectie zaterdag 3 uur

15:30 – 18:30

C-selectie 3 uur

Maandag 4 november
09:30 – 10:30

MBVO Laarmanhuis

13:30 – 14:30

Dames Conditie maandag Ravijn

16:30 – 17:30

Parkour-Freerunning jongens/meisjes 8-12 jaar

16:30 – 19:30

Acro B/C/D+ lijn Voordam 3 uur

17:00 – 18:00

Gym meisjes 6-7 jaar maandag Kruidenwijk

17:00 – 19:00

Acro B/C/D+ lijn Voordam 2 uur

17:30 – 20:00

Springselectie 2,5 uur

18:00 – 20:00

RG (selectie) maandag 2 uur

18:30 – 19:30

RG groep 8 en ouder